LESDAGENOVERZICHT CURSUSJAAR 2018-2019

Vakantie:Data
Herfstvakantieza 20 okt 2018t/m zo 28 okt 2018
Kerstvakantieza 22 dec 2018 t/m zo 06 jan 2019
Voorjaarsvakantieza 23 feb 2019 t/m zo 03 mrt 2019
Meivakantie/Pasenza 20 apr 2019 t/m zo 05 mei 2019
Hemelvaartza 25 mei 2019 t/m zo 02 juni 2019
Pinksterenza 08 juni 2019 t/m zo 16 juni 2019
Zomervakantieza 13 juli 2019 t/m zo 01 sept 2019

 

START LESSEN CURSUSJAAR 2019-2020 MAANDAG 02 SEPTEMBER 2019

HET HELE LESROOSTER STAAT HIER.

Lesrooster

 MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
Augustus2728293031
September3,10,17,244,11,18,255,12,19,266,13,20,277,14,21,28
Oktober1,8,15,292,9,16,303,10,17,314,11,185,12,19
November5,12,19,266,13,20,277,14,21,281,8,15,22,292,9,16,23,30
December3,10,174,11,185,12,196,13,207,14,21
Januari 20197,14,21,288,15,22,299,16,23,3010,17,24,3111,18,25
Februari4,11,185,12,196,13,207,14,211,8,15,22
Maart4,11,18,255,12,19,266,12,20,277,14,21,288,15,22,29
April1,8,152,9,163,10,174,11,185,12,19
Mei6,13,207,14,218,15,229,16,2310,17,24
Juni3,17,244,18,255,19,266,20,277,21,28
Juli1,82,93,104,115,12
Lesdagen overzicht Cursusjaar 2018-2019