LESDAGENOVERZICHT CURSUSJAAR 2018-2019

Vakantie:Data
Herfstvakantieza 19 okt 2019 t/m zo 27 okt 2019
Kerstvakantieza 2 dec 2019 t/m zo 05 jan 2020
Voorjaarsvakantieza 22 feb 2020 t/m zo 01 mrt 2020
Pasenza 11 apr 2020 t/m di 14 apr 2020
Meivakantieza 25 apr 2020 t/m zo 10 mei 2020
Hemelvaartwo 20 mei 2020 t/m zo 24 mei 2020
Pinksteren za 30 mei 2020 tm do 04 juni 2020
Zomervakantieza 18 juli 2020 tm zo 30 aug 2020

 

START LESSEN CURSUSJAAR 2019-2020 MAANDAG 02 SEPTEMBER 2019

HET HELE LESROOSTER STAAT HIER.

Lesrooster

 MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
September2,9,16,23,303,10,17,244,11,18,255,12,19,266,13,20,27
Oktober7,14,281,8,15,292,9,16,303,10,17,314,11,18
November4,11,18,255,12,19,266,13,20.277,14,21,281,8,15,22,29
December2,9,163,10,174,11,185,12,196,13,20
Januari 20206,13,20,277,14,21,288,15,22,299,16,23,3010,17,24,41
Februari3,10,174,11,185,12,196,13,207,14,21
Maart2,9,16,23,303,10,17,24,314,11,18,255,12,19,266,13,20,27
April6,207,211,8,15,222,9,16,233,10,17,24
Mei11,18,2512,19,2613,2714,2815,29
Juni8,15,22,299,16,23,3010,17,241,18,255,12,19,26
Juli6,137,141,8,152,9,163,10,17
Lesdagen overzicht Cursusjaar 2018-2019