LESDAGENOVERZICHT CURSUSJAAR 2020-2021

Vakantie:Data
Herfstvakantieza 17 okt 2020 t/m zo 25 okt 2020
Kerstvakantieza 19 dec 2020 t/m zo 03 jan 2021
Voorjaarsvakantieza 22 feb 2021 t/m zo 28 feb 2021
Pasenza 03 apr 2021 t/m wo 07 apr 2020
Meivakantieza 24 apr 2021 t/m zo 09 mei 2021
Hemelvaartdo 13 mei 2021 t/m zo 16 mei 2021
Pinksteren za 22 mei 2021 tm ma 24 mei 2021
Junivakantiedi 15 juni 2021 tm zo 20 juni 2021
Zomervakantieza 17 juli 2021 tm zo 29 aug 2021

 

START LESSEN CURSUSJAAR 2021-2022 MAANDAG 30 AUGUSTUS 2021

HET HELE LESROOSTER STAAT HIER.

Lesrooster

 MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
September31 aug, 7,14,21,281,8,15,22,292,9,16,23,303,10,17,244,11,18,25
Oktober5,12,266,13,277,14,281,8,15,292.9,6,30
November2,9,16,23,303,10,17,244,11,18,255,12,19,266,13,20,27
December7,141,8,152,9,163,10,174,11,18
Januari 20214,11,18,255,12,19,266,13,20,277,14,21,288,15,22,29
Februari1,8,152,9,163,10,174,11,185,12,19
Maart1,8,15,22,292,9,16,23,303,10,17,24,314,11,18,255,12,19,26
April12,1913,2014,211,8,15,222,9,16,23
Mei10,17,3111,18,2512,19,2620,2721,28
Juni7,14,21,281,8,22,292,9,23,303,10,244,11,25
Juli5,126,137,141,8,152,9,16